Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom riešenia projektu je vypracovanie návrhu dispozičných úprav v jestvujúcich kancelárskych priestoroch na 3., 4. a 5.NP v budove na Cintorínskej ulici 3A v Bratislave Budova má 8 podlaží 1.PP podlažie garáží, 1.NP ako služby a 2.NP až 7. NP ako podlažia kancelárskych priestorov. Na predmetných 3., 4. a 5.NP sa navrhuje prevádzka zdravotníckych ambulancií a príslušenstva k nim. Pri spracovaní projektu sa dodržuje výnos Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 09812/2008-OL z 10. septembra 2008 Vestník čiastka 32-51 o minimálnych požiadavkách na personálne zabezpečenie a materiálno technické vybavenie jednotlivých druhov zdravotníckych zariadení. Taktiež sa dodržuje vyhláška 532 Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky z 8. júla 2002, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o všeobecných technických požiadavkách na výstavbu a o všeobecných technických požiadavkách na stavbyužívané osobami s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie