Obrazovky android aplikácie:
Popis aplikácie: Aplikácia umožňuje pohodlný a rýchly prístup k obstarávaniam prostredníctvom mobilné telefónu a tabletu s OS Android. Pre správnu funkčnosť je potrebné v Menu - Voľby zadať emailovú adresu, ktorú požívate pri prihlasovaní na www.verejne-obstaravanie.sk. Obstarávania su načítavané po jednotlivých dňoch, pričom môžete aplikovať Váš nastavený filter a/alebo použiť vyhľadávanie. Aplikácia pozostáva s on-line a off-line režimu. Obstarávanie, ktoré Vás zaujme si môžete uložiť a prezerať neskôr bez nutnosti pripojenia k internetu. Dlhým klikom na zoznam v off-line režime zobrazíte ponuku, kde môžete zvoliť vymazanie obstarávania, prípadne odoslanie mailom.

Novinky vo verzii 1.1
- možnosť nastaviť cez Menu - Voľby veľkosť písma pre zoznam obstarávaní
- možnosť nastaviť cez Menu - Voľby zoom pre detail obstarávania
Upozornenie: u niektorých zariadení po preinštalácii na novú verziu aplikácia skončí s chybou. V takom prípade je nutné aplikáciu odinštalovať a znovu nainštalovať.
Stiahnutie aplikácie: Nakoľko aplikácia zatiaľ nie je umiestnená v Google Play, možete ju stiahnuť z tohto miesta. V zariadení je nutné pred stiahnutím povoliť inštaláciu z cudzích zdrojov. Budeme vďačný ak napíšete Vaše postrehy z používania aplikácie, prípadne navrhnete vylepšenie. Aplikáciu stiahnete kliknutím na nižšie zobrazený obrázok, prípadne nasnímaním QR kódu vhodnou aplikáciou priamo z mobilného telefónu.

Stiahnutie aplikácie verejne_obstaravanie.apk

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie