Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je výstavba Atletického a futbalového štadiónu. Je to bežecký ovál so všetkými atletickými sektormia futbalovým ihriskom. Atletické objekty a futbalové ihrisko sú navrhnuté v zmysle platných pravidiel IAAF a pravidielUEFA. Navrhovaný Atletický a futbalový štadión - atletická dráha a hracia plocha pre futbal budú slúžiť pre žiakovSpojenej školy Martin. Z tohto titulu nie je potrebné vytvárať žiadne nové parkovacie plochy, sociálne zázemie ani riešiťcivilnú ochranu užívateľov športového areálu. Žiaci budú využívať jestvujúce sociálne priestory (WC, šatne) situované vobjektoch Spojenej školy. Prístup k ihrisku a oválu je zo stávajúcich spevnených plôch a komunikácií Spojenej školy spokračovaním po teréne. Areál štadiónu bude oplotený. Predmetná stavba je umiestnená na pozemku investora. Bližšie uvedené v súťažných podkladoch a projektovej dokumentácii.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie