Predbežné oznámenie 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom pripravovaného verejného obstarávania bude nákup pohonných látok (motorová nafta, bezolovnatýautomobilový benzín s oktánovým číslom min 95) na princípe akceptácie palivovej karty ako prostriedku bezhotovostnejúhrady za odobraté tovary na/vo všetkých čerpacích staniciach/výdajných miestach uchádzača a jeho zmluvnýchpartnerov, vrátane vystavenia a dodania palivových kariet. Účelom prípravných trhových konzultácií je oslovenie hospodárskych subjektov, ktoré sa zaoberajú poskytovanímbezhotovostného nákupu pohonných látok prostredníctvom palivových kariet s cieľom stanoviť v pripravovanomverejnom obstarávaní objektívne kritérium na vyhodnotenie ponúk, ako aj parametre a požiadavky na predmet zákazky,ktoré verejný obstarávateľ uvedie v opise predmetu zákazky tak, aby boli dodržané princípy verejného obstarávania.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie