Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Stručný popis:
(povaha a množství prací, dodávek nebo služeb či uvedení příslušných potřeb a požadavků)Předmětem veřejné zakázky je provedení rekonstrukce stávajícího vodovodu v ulicích Zavřená a Zoubkova a drobná rekonstrukce na kanalizační síti v ul. Zoubkova. Vodovodní řad v ul. Zavřená je navržen z tvárné litiny v profilu DN 200 a v délce 93 m. Vodovodní řad v ul. Zoubkova je navržen z tvárné litiny v profilu DN 100 v délce 124 m a DN 500 v délce 117,1m. Součástí rekonstrukce vodovodu v obou ulicích je rekonstrukce vodovodních přípojek.Kanalizační stoka v části ulice Zoubkova je navržena v komunikaci z kameninových trub DN 400 mm v délce 116,6 m a do ulice Zavřená je navržen propoj z kameninových trub DN 500 mm v délce 7,5 m. Součástí rekonstrukce kanalizace je rekonstrukce kanalizačních přípojek. Pro dešťové vpusti budou na kanalizační stoce vysazeny odbočky.Součástí prací na kanalizaci bude obnova komunikace v rozsahu cca 30m2 ve stejném skladebném složení jako na ulici Zoubkova.Podrobný popis rozsahu požadovaných prací je uveden v projektových dokumentacích.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťZákazka sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie