Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Získanie údajov o smerovaní dopravných prúdov, ktoré budú slúžiť pre plánovaciu a investorskú činnosť v cestnomhospodárstve, pri výstavbe obchvatov miest ako aj pre prioritizáciu modernizácie/rekonštrukcie existujúcich ciest I. triedy. Využitie údajov sa predpokladá aj pri definovaní obchádzkových trás v prípade rozsiahlych dopravnýchobmedzení. Na základe znalostí o smerovaní dopravy je možné optimalizovať vplyv vonkajších dopravných vzťahov navnútorný komunikačný systém miest a definovať prevládajúce dopravné prúdy v rámci územia SR. Rozsah a štruktúraprieskumom získaných výstupných dát má svoje opodstatnenie aj pre účely stanovenia strategického rozvoja cestnejinfraštruktúry na národnej úrovni s presahom na tvorbu koncepcií v rámci európskeho dopravného priestoru.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie