Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom stavebných prác je komplexná obnova zdravotného strediska v obci Dvory nad Žitavou v rámci ktorejvznikne moderné centrum integrovanej zdravotníckej starostlivosti v obci. Centrum integrovanej zdravotnej starostlivostisa skladá z troch stavebných objektov- objektu Zdravotného strediska, objektu Detského lekára a objektu Lekárne.Vlastníkom je investor Obec Dvory nad Žitavou, užívateľom objektu je obec Dvory nad Žitavou. Objekt zdravotnéhostrediska sa skladá z troch budov SO 01 zdravotné stredisko / dvojpodlažná časť - I.NP , II. NP SO 02 detský lekár a rehabilitácia / jednopodlažná časť - I.NP  SO 03 lekáreň / prízemná budova s čiastočným podpivničením suterén, I.NP  Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie