Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Ide o 7 častí z celkového počtu 30 častí rozdeleného predmetu zákazky dezinfekčných prostriedkov, na ktoré v predchádzajúcej verejnej súťaži žiadny hospodársky subjekt nepredložil ponuku, keď pôvodné podmienky zadávania zákazky sa podstatne nemenia. Predmetom zákazky je dodávka dezinfekčných prostriedkov, prípravkov, umývacích emulzií, ochranných krémov a ďalšieho spotrebného tovaru na dezinfekciu rúk, kože, slizníc, plôch, nástrojov, endoskopov a pod., ktoré sú nevyhnutnépre zabezpečenie poskytovania zdravotnej starostlivosti v nemocničných zariadeniach, v sortimente a objemochšpecifikovaných v časti B. Opis predmetu zákazky, súťažných podkladov, vrátane ostatných služieb spojených sdodávkou. Neoddeliteľnou súčasťou dodávky je doprava do miesta plnenia.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie