Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Spoločnosť Východoslovenská distribučná, a.s. (VSD, a.s.) prevádzkovateľ distribučnej sústavy na území východného Slovenska s rozsahom takmer 21000 km vedení a viac ako 632 000 odberných miest zákazníkov vyhlasuje verejné obstarávanie podľa zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní na dodávku (dielo), rozvoj, prevádzku a údržbu Dispečerského riadiaceho informačného systému (DIRIS). Synonymom pre DIRIS je typicky DMS (Distribution management system). Hlavnými požadovanými atribútmi systému DIRIS sú Modulárnosť, t.j. zloženie DIRIS z viacerých modulov a funkčností v rámci modulov, ktoré môžu byť za istých okolností implementované resp. aktivované postupne (v rôznom čase). Komunikáciu jednotlivých modulov bude podporovať štandardné rozhranie typu ESB alebo RESTAPI. - interná modulárnosť môže bť zabezpečená i proprietárnou zbernicou a má umožniť napr. rýchlejšie debugovať a izolovať prípadné chyby SW predpokladáme zodpovednosť za realizáciu a prevádzku technických prostriedkov - na strane dodávateľa. - externá modularnosť umožní napojenie externých aplikácií a dátových zdrojov a úložísk preferujeme využitie existujúcich či plánovaných prostriedkov v prostredí VSD IT (CA API, SAP PI a iné) zodpovednosť za prevádzku technických prostriedkov podporujúcich externú modulárnosť predpokladáme na strane VSD. Škálovateľnosť, t.j. rozšíriteľnosť systému z pohľadu typov a počtov objektov bez negatívneho dopadu na na výkon resp. odozvu systému. Otvorenosť, t.j. vlastnosť systému efektívne sprístupniť jemu vlastné dáta ďalším systémom a aplikáciám z tzv. technologickej siete do tzv. office siete alebo internetu pri zachovaní bezpečnosti. Spoľahlivosť a dostupnosť. Bezpečnosť.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie