Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je dodanie príslušenstva k traktoru a kontajnerov v rámci projektu "Dobudovanie systému triedeného zberu a odvozu komunálneho odpadu v obci Malý Slavkov". Predmet zákazky je rozdelený na dva časti. 1.Predmetom zákazky je dodávka príslušenstva k traktoru to konkrétne hákový kontajnerový nosič, hydraulická ruka a štiepkovač určeného na zabezpečenie prevádzky zberného dvora v obci Malý Slavkov. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov. 2.Predmetom zákazky je dodávka kontajnerov určených pre zabezpečenie prevádzky zberného dvora v obci Malý Slavkov. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie