Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je dodávka hardware a software pre projekt Rekonštrukcia okruhov kotolní K4, K5 a K9, SEREĎ.Hardvérové vybavenie sa skladá z dátového racku osadeného aplikačným serverom a potrebným príslušenstvom naprevádzku a údržbu. Súčasťou sú dve operátorské pracoviská pre monitorovanie a diaľkové riadenie tepelnej sústavy.Softvérové vybavenie  musí zabezpečovať  zber dát v reálnom čase, spracovanie a komplexná validácia údajov diaľkové dispečerské riadenie a monitorovanie detailne graficky vizualizovaná technológia OST, PK energetické bilancie a vyhodnocovanie sledovanie a upozorňovanie pri nedodržaní nastavených limitov konfigurácia systému v reálnom čase škálovateľná architektúra s možnosťou tvorby vlastných aplikačných schém, reportov prístup k údajom cez internet s optimalizáciou pre mobilné zariadenia   Verejný obstarávateľ rozdelil predmet zákazky na dva logické celky  Logický celok č.1 hardware Logický celok č. 2 software  Uchádzač musí predložiť ponuku na každý logický celok zvlášť. Uchádzač nemusí predložiť ponuku na oba logické celky.  Presná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v excelových dokumentoch ktoré tvoria prílohu tejto výzvy. 
1/4
   Pokiaľ sú v zákazke pomenovaní konkrétni výrobcovia produktov pripúšťame a akceptujeme ekvivalenty iného výrobcu,výrobného postupu, značky v rovnakej alebo vyššej kvalite.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie