Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom obstarávania je dodanie predpokladaného množstva zemného plynu na odberné miesta obstarávateľavrátane prepravy a distribúcie v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, zadodržania platných právnych predpisov SR a to najmä zákona č. 251/2012 Z. z. o energetike a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľadistribučnej siete. Obstarávateľ požaduje dodávku plynu vrátane prepravy, distribúcie a služieb spojených s dodávkouplynu vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku. Predpokladané množstvo odberu z odberných miest odberateľa na24 mesiacov 13 000,00 MWh určené na základe predošlej spotreby na odberných miestach verejného obstarávateľa.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie