Načítavam
| |
Výsledok vyhľadávania  zobrazujem 12 z 2 obstarávaní
Zoradiť obstarávania podľa Dátumu:    Názvu:   
Zoznam súťaží.
Zobraz štatistiku
predbežné oznámenie
vyhlásená súťaž
výsledok obstarávania
zrušené obstarávanie
Vložený Názov obstarávania
Univerzita Komenského v Bratislave
Daňové poradenstvo   
Poskytnutie poradenských a konzultačných služieb pre finančné riadenie Univerzity Komenského v Bratislave,  poskytnutie poradenských a konzultačných služieb v oblasti zdaňovanej a nezdaňovanej činnosti Univerzity Komenskéhov Bratislave,  poskytnutie poradenských a konzultačných služieb pri spracovaní účtovnej závierky Univerzity Komenského v Bratislave,  poskytnutie poradenských a konzultačných služieb k zostaveniu daňového priznania k dani z príjmov PO za Univerzitu Komenského v Bratislave a jeho zostavenie.
Podnikateľské služby: právo, marketing,...  >  Účtovnícke, audítorské a finančné služby  >  Finančné služby
Univerzita Komenského v Bratislave
Daňové poradenstvo   
poskytnutie poradenských a konzultačných služieb pre finančné riadenie Univerzity Komenského v Bratislave, poskytnutie poradenských a konzultačných služieb v oblasti zdaňovanej a nezdaňovanej činnosti Univerzity Komenskéhov Bratislave,  poskytnutie poradenských a konzultačných služieb pri spracovaní účtovnej závierky Univerzity Komenského v Bratislave,  poskytnutie poradenských a konzultačných služieb k zostaveniu daňového priznania k dani z príjmov PO za UniverzituKomenského v Bratislave a jeho zostavenie.
Podnikateľské služby: právo, marketing,...  >  Účtovnícke, audítorské a finančné služby  >  Finančné služby
  

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie