Načítavam
| |
Výsledok vyhľadávania  zobrazujem 12 z 2 obstarávaní
Zoradiť obstarávania podľa Dátumu:    Názvu:   
Zoznam súťaží.
Zobraz štatistiku
predbežné oznámenie
vyhlásená súťaž
výsledok obstarávania
zrušené obstarávanie
Vložený Názov obstarávania
AJO Invest s.r.o.
Technológia na praženie kávových zŕn, váženie, plnenie a vákuové balenie zrnkovej a mletej kávy   
Predmetom dodávky je súbor technologických zariadení tvoriacich linku na spracovanie čerstvých kávových zŕn ako aj linku na balenie praženej zrnkovej a mletej kávy. Linky musia umožňovať dávkové praženie kávových zŕn a ich mletie s variabilitou hrubosti mletia ako aj konvenčné a vákuové balenie v pomletom aj nepomletom stave vrátane zatavovacieho zariadenia. Linky musia byť vybavená aj prísluchajúcimi dopravnými a vážiacími zariadeniami na manipuláciu s produktom. Zákazka sa delí na 2 časti časť č. 1 predmetu zákazky Linka na praženie kávových zŕn, časť č. 2 predmetu zákazky Linka na váženie, plnenie, vákuové balenie zrnkovej a mletej kávy. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky pre jednotlivé časti zákazky bola popísaná v súťažných podkladoch.
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty  >  Rôzne potravinárske výrobky  >  Káva, čaj a príbuzné produkty
AJO Invest s.r.o.
Technológia na praženie kávových zŕn, váženie, plnenie a vákuové balenie zrnkovej a mletej kávy   
1/6 Predmetom dodávky je súbor technologických zariadení tvoriacich linku na spracovanie čerstvých kávových zŕn ako ajlinku na balenie praženej zrnkovej a mletej kávy. Linky musia umožňovať dávkové praženie kávových zŕn a ich mletie svariabilitou hrubosti mletia ako aj konvenčné a vákuové balenie v pomletom aj nepomletom stave vrátane zatavovaciehozariadenia. Linky musia byť vybavená aj prísluchajúcimi dopravnými a vážiacími zariadeniami na manipuláciu sproduktom.  Zákazka sa delí na 2 časti časť č. 1 predmetu zákazky Linka na praženie kávových zŕn,  časť č. 2 predmetu zákazky Linka na váženie, plnenie, vákuové balenie zrnkovej a mletej kávy. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky pre jednotlivé časti zákazky bude popísaná v súťažných podkladoch.
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty  >  Rôzne potravinárske výrobky  >  Káva, čaj a príbuzné produkty
  

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie