Načítavam
| |
Výsledok vyhľadávania  zobrazujem 115 z 1281 obstarávaní
Zoradiť obstarávania podľa Dátumu:    Názvu:   
Zoznam súťaží.
Zobraz štatistiku
predbežné oznámenie
vyhlásená súťaž
výsledok obstarávania
zrušené obstarávanie
Vložený Názov obstarávania
Stredná odborná škola - Szakközépiskola
Materiálno technické vybavenie praktického vyučovania   
Časť č.1 Automatický sklad materiálu Časť č.2 Čistiace zariadenia Časť č.3 Vybavenie dielní PV (kompresor, píla, vŕtačka, brúska) Časť č.4 CNC výukový sústruh Časť č.5 Strojové vybavenie dielní PV a učebne CNC Časť č.6 Zváracie invertory s príslušenstvom Časť č. 7 Vybavenie dielní ručného obrábania a odborných učební Časť č.8 Strojové vybavenie strojárskej dielne  Podrobná Technická špecifikácia je súčasťou súťažných podkladov(Príloha č.2.1; č.2.2; č. 2.3, č.2.4; č.2.5; č.2.6; č.2.7 ač.2.8 )
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Kovoobrábacie stroje
Skamat Interiér s. r. o.
Podpora inovačnej výroby a konkurencie schopnosti nákupom obrábacieho centra a obrábacích strojov pre spoločnosť Skamat Interiér s.r.o.   
Predmetom zákazky je dodávka 3 logických celkov a to 1. CNC obrábacie centrum 5 osé - 1 ks 2. Formátovacia píla - 1 ks 3. Softformingová olepovačka - 1 ks, Predmet zákazky je rozdelený na tri časti - Časť 1. predmetu zákazky - CNC obrábacie centrum 5 osé - Časť 2. predmetu zákazky - Formátovacia píla - Časť 3. predmetu zákazky - Softformingová olepovačka
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Obrábacie stroje na tvrdé materiály okrem kovov
UNISTROJ FG, s.r.o.
Modernizácia procesu výroby a priemyselného parku v spoločnosti UNISTROJ FG, s.r.o.   
Modernizácia procesu výroby a priemyselného parku a s tým spojený nákup zariadení 1. Plazmový rezací stroj 2. Hydraulická zakružovačka plechu 3. CNC hydraulický ohraňovací lis Dodanie zariadení spolu s príslušenstvom, dopravou a montážou / inštaláciou zariadení
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje
IVIM s.r.o. Trebišov
Obstaranie technológie pre spoločnosť IVIM s.r.o. Trebišov   
Predmet zákazky pozostáva z jedného logického celku Logický celok č.1 5-osé CNC obrábacie frézovacie a vŕtacie centrum 1 ks.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Obrábacie stroje riadené laserom a obrábacie...
Spojená škola
Nákup 3 ks CNC sústruhov s príslušenstvom – Spojená škola, Školská 7, Banská Bystrica   
Predmetom zákazky je dodanie tovaru dva CNC sústruhy s príslušenstvom do dielní v budove SOŠ elektrotechnickej naZvolenskej ceste 18 v Banskej Bystrici a jeden CNC sústruh s príslušenstvom do dielne odborného výcviku SOŠautomobilovej na Továrenskej 29 vo Vlkanovej. CNC sústruhy budú využité vo vyučovacom procese ako materiálno-technické vybavenie pre učebné odbory obrábač kovov, programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení,mechanik nastavovač a mechanik mechatronik. Podrobná špecifikácia CNC strojov je uvedená v časti B. Opis predmetuzákazky súťažných podkladov (ďalej aj SP) a v prílohách týchto SP.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Sústruhy, vŕtačky a frézovačky
MTH REMONT, s.r.o. Vranov nad Topľou
Obstaranie technológie.   
Predmetom zákazky je dodávka a montáž nových inovatívnych technológií v súvislosti s projektom inovácie výrobného procesu vo firme.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje
SPINEA Technologies s.r.o.
Implementácia produktívnych technológií a rozšírenie výrobného potenciálu spoločnosti SPINEA Technologies s. r. o.   
Logický celok 1 Pružná výrobno-montážna bunka s príslušenstvom Logický celok 2 Pružná výrobno-kontrolná bunka s príslušenstvom Logický celok 3 Pružná výrobno-diagnostická bunka s príslušenstvom Predmet zákazky je rozdelený do 3 samostatných častí, pričom uchádzač môže predložiť ponuku na jednu alebo viac častí predmetu zákazky. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Kovoobrábacie stroje
PSS SVIDNÍK, a.s.
Zásadná procesná inovácia v PSS SVIDNÍK, a.s.   
Predmetom zákazky je dodávka technológie, ktorá sa skladá z 5 logických celkov Logický celok č.1. CNC horizontálny vyvŕtavací a frézovací stroj (110) Logický celok č.2. CNC horizontálny vyvŕtavací a frézovací stroj (130) Logický celok č.3. CNC rezačka (drôtorezačka) Logický celok č.4. CNC hrotová univerzálna brúska Logický celok č.5. CNC delička materiálu leaserová Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Kovoobrábacie stroje
GEPARD, s.r.o.
Modernizácia výroby firmy GEPARD, s.r.o.   
Predmetom zákazky je dodanie, osadenie a zapojenie inovatívnych zariadení , určených pre stolársku a drevárskuvýrobu, rozdelená do troch častí. časť 1 5-osé CNC obrábacie, frézovacie a vŕtacie centrum časť 2 Formátovacie centrum časť 3 Optimalizačná píla na rezivo
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje
Strojárne SK, s.r.o.
Inovácia výroby v spoločnosti Strojárne SK, Kružlov   
Predmetom zákazky je dodávka a inštalácia inovatívnych zariadení , určených pre strojársku výrobu. Predmet zákazky jerozdelený do troch častí.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje
HB - LaserCut s.r.o.
Obrábacia technika   
Dodávka modernej obrábacej techniky za účelom diverzifikácie výroby spoločnosti.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje
HB - LaserCut s.r.o.
Vertikálne obrábacie centrum   
Predmetom zákazky je logický celok Vertikálne obrábacie centrum podľa špecifikácie.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Kovoobrábacie stroje
POLLÁK ŠAĽA s.r.o.
Laserový rezací stroj   
Predmetom zákazky je dodanie jedného logického celku. Presná špecifikácia technických parametrov je definovaná v Prílohe č. 1 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Obrábacie stroje riadené laserom a obrábacie...
PSS SVIDNÍK, a.s.
Inovácia technológie PSS SVIDNÍK, a.s.   
Predmetom zákazky je dodávka inovatívnej technológie, ktorá sa skladá z 2 logických celkov Logický celok č. 1 CNC sústruh  Logický celok č. 2 Vertikálne CNC obrábacie centrum Bližší opis je uvedený v súťažných podkladoch.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje
ALCAST-Aluminium Foundry, s.r.o.
Rast konkurencieschopnosti začínajúcej spoločnosti ALCAST – Alumínium Foundry, s.r.o. zavedením inovatívnych výrobných technológií   
Predmetom zákazky je dodanie technologických zariadení na opracovanie kovov, vrátane ich dopravy na miestododania,montáže zariadení a ich uvedenia do prevádzky a zaškolenia personálu na obsluhu týchto zariadení.
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Kovoobrábacie stroje
  

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie