Načítavam
| |
Výsledok vyhľadávania  zobrazujem 115 z 3550 obstarávaní
Zoradiť obstarávania podľa Dátumu:    Názvu:   
Zoznam súťaží.
Zobraz štatistiku
predbežné oznámenie
vyhlásená súťaž
výsledok obstarávania
zrušené obstarávanie
Vložený Názov obstarávania
PRINTON s.r.o.
Posilnenie konkurencieschopnosti a rast spoločnosti PRINTON s.r.o.   
Predmet zákazky pozostáva z desiatich logických celkov  Logický celok č. 1 CTP zariadenie na osvit ofsetových platní - 1 ks Logický celok č. 2 Výsekový automat s razbou za horúca - 1 ks Logický celok č. 3 Sieťotlačový automat - 1 ks Logický celok č. 4 Sieťotlačový automat - 1 ks Logický celok č. 5 Rezačka papiera - 1 ks Logický celok č. 6 Doplnenie UV lakovania a UV sušenia na ofsetový stroj - 1 ks Logický celok č. 7 Automatická skladačka z role na arch - 1 ks Logický celok č. 8 Vŕtačka papiera - 1 ks Logický celok č. 9 Automatická rezačka a falcovačka - 1 ks Logický celok č. 10 Digitálna tlačiareň samolepiacich materiálov v roliach - 1 ks  Bližšia špecifikácia je uvedená v Súťažných podkladoch v časti B.1 Opis predmetu zákazky.
Priemyselné mechanizmy  >  Rôzne strojové zariadenia na všeobecné a osobitné...  >  Rôzne špeciálne strojové zariadenia
3 Energy, s.r.o.
Súbor tepelné spracovanie a povrchové úpravy   
Predmetom zákazky je dodávka súboru na tepelné spracovanie a povrchové úpravy pec na vákuové kalenie pretlakom dusíka s príslušenstvom, pec na popúšťanie a nitridáciu s príslušenstvom a metalizačné zariadenie. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je obsiahnutá v súťažnych podkladoch.
Priemyselné mechanizmy
KLARTEC, spol. s r.o.
Dodávka technológie na zvýšenie stupňa automatizácie výroby betónových výrobkov   
Predmetom zákazky je dodávka technológie na zvýšenie stupňa automatizácie výroby a úpravy betónových výrobkov.Predmet zákazky je rozdelený na dve časti. Predmetom I. časti predmetu zákazky je dodanie, inštaláciu a spustenieprídavnej automatizovanej linky k existujúcej vibrolisovacej linke na betónové výrobky HESS Multimat 1500-3.Predmetom II. časti predmetu zákazky je dodanie, inštaláciu a spustenie automatizovaného pracoviska manipulačnýchvozíkov.  Bližšia špecifikácia I. a II. časti predmetu zákazky bola uvedená v súťažných podkladoch.
Priemyselné mechanizmy
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Výmena centrálnej klimatizácie v objekte Pražská 1,MZVEZ SR   
Predmetom zákazky je výmena existujúceho centrálneho klimatizačného systému v objekte verejného obstarávateľaPalugayov palác, Bratislava trakty Pražská a Križkova.  Vzhľadom na typ a špecifikáciu predmetu zákazky nie je zákazka rozdelená na časti. Ide o zmiešanú zákazku, ktorejhlavnú časť tvorí dodanie tovaru, zahŕňajúcu činnosti spojené s umiestnením a montážou tovaru. Vzhľadom na výmenuuž existujúceho klimatizačného systému ide aj o demontážne práce so stavebnými úpravami na novú centrálnuklimatizáciu.
Priemyselné mechanizmy  >  Chladiace a ventilačné zariadenia  >  Výmenníky tepla, klimatizačné a chladiace...
BMI Slovakia, s. r. o.
BMI - modernizácia výrobných procesov   
Predmetom zákazky je dodanie a uvedenie do prevádzky špeciálnych strojových zariadení.
Priemyselné mechanizmy  >  Rôzne strojové zariadenia na všeobecné a osobitné...  >  Rôzne špeciálne strojové zariadenia
JT - PARTNER, s.r.o.
Priemyselná automatizácia výrobného procesu - pasterizačná stanica   
Predkladaný projekt Priemyselná automatizácia výrobného procesu pasterizačná stanica je zameraný predovšetkým navybudovanie modernej automatizovanej stanice na pasterizáciu dovezenej sladkej srvátky a z nej vyrobenej srvátkovejsmotany so zavedením BAT technológie v spracovaní dovezenej sladkej srvátky.
Priemyselné mechanizmy  >  Zariadenia na spracovanie potravín, nápojov a tabaku...  >  Zariadenia na spracovanie potravín, nápojov a tabaku
Nemocnica Dr.Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o.
Modernizácia Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku, Huncovská 42, Kežmarok – Výťahy   
Predmetnom zakazky je dodavka tovaru - výťahov pre potreby nemocnice. Blizsia specifikacia predmetu zakazky sa nachadza v sutaznych podkladoch a ich prilohach.
Priemyselné mechanizmy  >  Zdvižné a manipulačné zariadenia a ich časti  >  Zdvižné a manipulačné zariadenia
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Dodanie záchranárskeho navijáka pre vrtuľník Bell 429 OM-BYD   
Predmetom zákazky je nákup nového záchranárskeho navijaka pre vrtuľník Bell 429 OM-BYD
Priemyselné mechanizmy  >  Stroje na výrobu a využitie mechanickej sily  >  Prevody, prvky ozubených prevodov a riadenia
Stredná odborná škola - Szakközépiskola
Materiálno technické vybavenie praktického vyučovania   
Časť č.1 Automatický sklad materiálu Časť č.2 Čistiace zariadenia Časť č.3 Vybavenie dielní PV (kompresor, píla, vŕtačka, brúska) Časť č.4 CNC výukový sústruh Časť č.5 Strojové vybavenie dielní PV a učebne CNC Časť č.6 Zváracie invertory s príslušenstvom Časť č. 7 Vybavenie dielní ručného obrábania a odborných učební Časť č.8 Strojové vybavenie strojárskej dielne  Podrobná Technická špecifikácia je súčasťou súťažných podkladov(Príloha č.2.1; č.2.2; č. 2.3, č.2.4; č.2.5; č.2.6; č.2.7 ač.2.8 )
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Kovoobrábacie stroje
Banskobystrický samosprávny kraj
Kúpa a dodanie technológie zasnežovania.   
Predmetom zákazky je dodávka technológie zasnežovania pozostávajúcej zo snežných kanónov v počte 3 kusov akontajnerovej čerpacej stanice. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (SP) a vuzatvorenej zmluve.
Priemyselné mechanizmy  >  Stroje na výrobu a využitie mechanickej sily  >  Čerpadlá a kompresory
Skamat Interiér s. r. o.
Podpora inovačnej výroby a konkurencie schopnosti nákupom obrábacieho centra a obrábacích strojov pre spoločnosť Skamat Interiér s.r.o.   
Predmetom zákazky je dodávka 3 logických celkov a to 1. CNC obrábacie centrum 5 osé - 1 ks 2. Formátovacia píla - 1 ks 3. Softformingová olepovačka - 1 ks, Predmet zákazky je rozdelený na tri časti - Časť 1. predmetu zákazky - CNC obrábacie centrum 5 osé - Časť 2. predmetu zákazky - Formátovacia píla - Časť 3. predmetu zákazky - Softformingová olepovačka
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje  >  Obrábacie stroje na tvrdé materiály okrem kovov
UNISTROJ FG, s.r.o.
Modernizácia procesu výroby a priemyselného parku v spoločnosti UNISTROJ FG, s.r.o.   
Modernizácia procesu výroby a priemyselného parku a s tým spojený nákup zariadení 1. Plazmový rezací stroj 2. Hydraulická zakružovačka plechu 3. CNC hydraulický ohraňovací lis Dodanie zariadení spolu s príslušenstvom, dopravou a montážou / inštaláciou zariadení
Priemyselné mechanizmy  >  Obrábacie stroje
AGROTECH SLOVAKIA s.r.o.
Posilnenie konkurencieschopnosti a rastu spoločnosti AGROTECH SLOVAKIA s.r.o.   
Predmetom zákazky je nákup technológie na výrobu a opracovanie prívesov a návesov.
Priemyselné mechanizmy
FOOD UNION, s.r.o.
Nákup technológie pre projekt Inovácia vo výrobe cereálnych produktov spoločnosti FOOD UNION, s.r.o.   
Predmetom zákazky je nákup technológických zariadení a strojov pre spoločnosť FOOD UNION, s.r.o.  Zákazka sa delí na 8 časti  1. CO2 stanica - 1 ks  2. Mobilné čerpadlo na vysoko viskózne látky - 1 ks  3. Zariadenie na tepelne stabilnú úpravu polotovarov - 1 ks  4. Inteligentné balenie - 1 súbor  5. Prístrojové vybavenie na meranie mykotoxínov - 1 ks  6. Aseptická sterilizovateľná nádrž - 1 ks  7. NIR analyzátor - 1 ks  8. Plniace zariadenie na špeciálnych nápojov - 1 ks   Podrobné vymedzenie predmetu zadávania zákazky je uvedené v Súťažných podkladoch.
Priemyselné mechanizmy  >  Rôzne strojové zariadenia na všeobecné a osobitné...  >  Rôzne špeciálne strojové zariadenia
MOITE s.r.o.
Zavedenie inovatívnych technológií do výrobného procesu spoločnosti MOITE s.r.o.   
Predmetom obstarávania je nákup zariadení CNC nárezové centrum, CNC obrábacie centrum pre vŕtanie, frézovanie,drážkovanie a nastreľovaním kolíkov, Olepovačka na zefektívnenie výroby. Presná špecifikácia strojov je uvedená vprílohe č. 1 Súťažných podkladov
Priemyselné mechanizmy  >  Rôzne strojové zariadenia na všeobecné a osobitné...  >  Rôzne špeciálne strojové zariadenia
  

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie