Načítavam
| |
Výsledok vyhľadávania  zobrazujem 12 z 2 obstarávaní
Zoradiť obstarávania podľa Dátumu:    Názvu:   
Zoznam súťaží.
Zobraz štatistiku
predbežné oznámenie
vyhlásená súťaž
výsledok obstarávania
zrušené obstarávanie
Vložený Názov obstarávania
Hriňovská energetická, s.r.o.
Road show – mobilné edukačné centrum   
Organizačné a materiálne zabezpečenie road show. Cieľom road show je navštevovať mestá a obce v Košickom aPrešovskom samospr. kraji a na území Zakapatskej Ukrajiny s cieľom prezentovať myšlienky rozvoja ekologickej audržateľnej ekonomiky založenej na rozvoji ekologického turizmu, využitia lokálnych zdrojov energie. Súčasťou jezriadenie mobilného edukač. centra, ktoré bude umiestnené na nákladnom automobile alebo autobuse, ktoré budepriestorom pre realizáciu cieľa road show, bude vybavené edukačnými modelmi, organizáciou hier a iných aktivít prelepšie vysvetlenie a objasnenie cieľov projektu. Predmetom dodávky je kompletná služba vrátane materiálového zabezpečenia (mobilné edukačné centrum s dopravným prostriedkom na celé obdobie prevádzky, edukačné modely, pohonné hmoty, spotrebný materiál, organizačného a personálneho zabezpečenia (personál mobilného edukačného centra, vodič, organizácie road show, propagácia road show, ubytovanie personálu a iné prevádzkové náklady).
Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby  >  Školiace (výcvikové) služby  >  Školiace zariadenia
Hriňovská energetická, s.r.o.
Road show – mobilné edukačné centrum   
Predmetom zákazky je organizačné a materiálne zabezpečenie road show. Cieľom road show je postupne navštevovať mestá a obce v Košickom a Prešovskom samosprávnom kraji a na území Zakapatskej Ukrajiny s cieľom prezentovať myšlienky rozvoja ekologickej a udržateľnej ekonomiky založenej na rozvoji ekologického turizmu, využitia lokálnych zdrojov energie.Súčasťou je zriadenie mobilného edukačného centra, ktoré bude umiestnené na nákladnom automobile alebo autobuse, ktoré bude priestorom pre realizáciu cieľa road show, bude vybavené edukačnými modelmi, organizáciou hier a iných aktivít pre lepšie vysvetlenie a objasnenie cieľov projektu. Predmetom dodávky je kompletná služba vrátane materiálového zabezpečenia (mobilné edukačné centrum s dopravným prostriedkom na celé obdobie prevádzky, edukačné modely, pohonné hmoty, spotrebný materiál, organizačného a personálneho zabezpečenia (personál mobilného edukačného centra, vodič, organizácie road show, propagácia road show, ubytovanie personálu ainé prevádzkové náklady).Viac informácií je uvedených v Súťažných podkladoch.
Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby  >  Školiace (výcvikové) služby  >  Školiace zariadenia
  

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie