Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je realizácia opravy vozovky cesty I/75 v intraviláne obce Trnovec nad Váhom a priľahléhoextravilánu. Oprava pozostáva s výmeny ložnej a obrusnej vrstvy krytu vozovky a časti podložia a položenia výstužnejvložky.  Šírkové a smerové usporiadanie cesty po oprave ostane zachované. Práce budú realizované tak, aby bola zachovanáprejazdnosť minimálne v jednom jazdnom pruhu a po úsekoch. Premávka na opravovanom úseku môže byť spustená ažpo dokončení a skonsolidovaní nových asfaltových vrstiev. Cieľom opravy je obnovenie prevádzkových vlastností na predmetnom úseku cesty I. triedy, ktorá vzhľadom na rozsahporúch ohrozuje bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky. Na vozovke sa vyskytujú výrazné poruchy krytu (výtlky,sieťové trhliny, rozpad obrusnej vrstvy, pozdĺžne a priečne trhliny, pozdĺžne koľaje), ktoré pravdepodobne v niektorýchmiestach zasahujú až do podkladových vrstiev vozovky. Na vozovke je množstvo starých vysprávok po predošlýchlokálnych opravách.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie