Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je realizácia opravy vozovky cesty I/76 na vybraných úsekoch cesty spred kruhovou križovatkou pokrižovatku s I/51 v Kalnej nad Hronom. Oprava pozostáva s výmeny ložnej a obrusnej vrstvy krytu vozovky a vintraviláne Kalnej nad Hronom aj časti podložia vrátane úprav uličných vpustí a poklopov a položenia výstužnej vložky.  Šírkové a smerové usporiadanie cesty po oprave ostane zachované. Práce budú realizované tak, aby bola zachovanáprejazdnosť minimálne v jednom jazdnom pruhu a po úsekoch. Premávka na opravovanom úseku môže byť spustená ažpo dokončení a skonsolidovaní nových asfaltových vrstiev. Cieľom opravy je obnovenie prevádzkovej spôsobilosti na predmetnom úseku cesty I. triedy, ktorá je vzhľadom narozsah porúch ohrozuje bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky. Na vozovke sa vyskytujú výrazné poruchy krytu(výtlky, sieťové trhliny, rozpad obrusnej vrstvy, pozdĺžne a priečne trhliny, pozdĺžne koľaje), ktoré pravdepodobne vniektorých miestach zasahujú až do podkladových vrstiev vozovky. Na vozovke je množstvo starých vysprávok popredošlých lokálnych opravách.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie