Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Hlavným cieľom projektu je obstaranie dlhodobého hmotného majetku, prostredníctvom ktorého dôjdevspoločnosti PK-cncservis s.r.o. k inovácii produkčného procesu a inovácii produktu. Hlavnou aktivitouprojektu je aktivita Začatie a rozvojpodnikania MSP. V rámci hlavnej aktivity sa obstará inovatívnezariadenie/technológia CNC stroj vyrobený na zákazku sriadiacim systémom a programovaním umožňujúcimparametrické 3D, objemové i plošné obrábanie vrátane špeciálnychvlastností umožňujúcich obrábaniekovov. Prostredníctvom tohto zariadenia bude naša spoločnosť vyrábať výrobky nazákazky, ktoré vsúčasnosti nevyrábame v našej spoločnosti. Budeme schopní vyrábať nové a podstatne inovovanévýrobkya poskytovaťslužby, pri ktorých dôjde k zmene podstatných funkcií produktu služieb, pričom sa všaknezmeníjeho konštrukčná koncepcia. Prostredníctvom CNC stroja dosiahneme zníženie nákladov na výrobuvýrobkov,zníženie spotreby energie, ochranu ľudského zdravia, priaznivý vplyv na životné prostredie,zvýšenieefektívnosti, presnosti a kvalitatívnych parametrov vyrábaných produktov a poskytovania služieb. Ichvzájomnýmprepojením dosiahneme inováciu stredného stupňa.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie