Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Integrovaný systém pre konsolidáciu a správu pohľadávok (ďalej len "IS KaSP") pre konsolidáciu a správu pohľadávokmá pokryť požiadavky Slovenskej konsolidačnej, a.s. a to najmä pre nasledovné oblasti - Agendový systém, ktorý zahŕňa všetky moduly IS KaSP potrebné pre konsolidáciu a správu pohľadávok v zmysleplatnej legislatívy - Systém ERP - Podporné systémy  Na základe súčasného stavu a predpokladaného vývoja služieb, ktoré by spoločnosť SK, a.s. mala poskytovať, patriamedzi hlavné motivátory na obstaranie nového informačného systému - nárast počtu pohľadávok, ktoré spravuje SK, a.s., - vývoj služieb tretích strán eGovermentu a nové možnosti na získavanie a poskytovanie údajov z okolitých systémov, - odstránenie delenia funkčností medzi rôzne systémy, - potrebné úpravy v informačných systémoch SK, a.s. vzhľadom na ich zastaranosť, súčasnú legislatívu a pripravovanézmeny v budúcnosti, - zabezpečenie dátovej kvality v systémoch SK, a.s., - zvýšenie automatizácie správy pohľadávok v informačných systémoch SK, a.s. 
1/4
 IS KaSP má pokryť všetky oblasti práce s pohľadávkami a je rozdelené na nasledovné základné procesy - uzatvorenie zmluvy, - priradenie statusu pohľadávke, - vymáhanie pohľadávok (vykonanie právnych úkonov), - vysporiadanie pohľadávok.  Úspešný uchádzač po implementácii systému bude zabezpečovať podporu jeho prevádzky a zabezpečovať jeho úpravu(rozvoj) po dobu 24 mesiacov odo dňa zhotovenia diela.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie