Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Riešenie bude využívané v biznis prostredí ÚVZ a RÚVZ. Pracovníci sa budú pripájať cez vybudovanú sieťovúinfraštruktúru alebo prostredníctvom mobilného pripojenia. Verejnosť (občania a právnické osoby) budú komunikovaťprostredníctvom realizovaných služieb a verejného portálu. Projekt je zameraný na - Vytvorenie a nasadenie nových systémov, - Implementáciu koncových služieb, - Zverejnenie data-setov otvorených dát , - Optimalizáciu procesov poskytovania služieb ÚVZ. Súčasťou riešenia je aj vytvorenie dokumentácie, návrh zabezpečenia informačnej bezpečnosti, návrh a realizáciapotrebnej integrácie na úrovni systému ale aj na iné ISVS. Bližšie informácie o opise predmetu zákazky sú uvedené v časti B.1 súťažných podkladov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie