Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
1Predmetom zákazky sú reštaurátorské a stavebné práce spojené s sanáciou murív a podláh na kostole ev. c. a. v.Koceľovce ÚZPF č. 517/0. Kostol je na parc. KN-C č. 1 katastrálne územie Koceľovce súpisné číslo č. 32. Ev. a. v. kostol v Koceľovciach je stredoveky, goticky, z 1. pol. 14.stor. Technicky stav, druh a stupeň biotickych a abiotickych poškodení, ako aj statické narušenia krovov a zvonovej stolice vyhodnotil posudok stavebno-technického stavu a biotickych poškodení a staticky posudok , na základe ktorych bolo spracované konštrukčné riešenie a rozsah sanačnych úprav podľa projektovejdokumentácie. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovanych technickych špecifikácií, tvorí časť opis predmetu zákazky. Navrhovaná obnova a reštaurovanie pozostáva z odstráneniapoškodených omietok a podláh, oprave poškodenej kamenej hmoty, montáž soklového kameňa, reštaurovanieFasádných malieb a okenných vytráží, realizácia novej omietky s výmaľbou fasády. Kompletné reštaurovanie nástenných malieb a historických omietok v interiéri a exteriéry evanjelického kostola v obciKoceľovce je rozdelený na viacero časti  - Reštaurovanie stredovekých nástenných malieb na klenbe a stenách polygonálneho presbytéria. Interiér bol vyzdobený freskami s tematikou mariánsko-christologického cyklu v rokoch 1360 - 1370. - Reštaurovanie stredovekých nástenných malieb v lodi kostola namaľované okolo roku 1400. Tieto maľby sú v súčasnosti prekryté novšími omietkami a maľbami súvisiacimi s výmaľbou lode kostola. - Reštaurovanie klasicistických nástenných malieb v lodi kostola. - Reštaurovanie historických omietok v exteriéri kostola. - Reštaurovanie kamenných prvkov v exteriéry a v interiéry kostola.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie