Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Pripravovaná investičná akcia predstavuje zníženie energetickej náročnosti budovy.  Realizáciou zámeru a jeho výtvarného riešenia sa stavba zhodnotí aj po vizuálnej stránke. Predmetom návrhu je -zateplenie fasády a strechy,  -zateplenie podlahy, -výmena okien, dverí,  -inštalácia systému rekuperačného vetrania, -elektroinštalácia osvetlenia, -rekonštrukcia vykurovania, -úprava interiéru /napr. sadrokartón, zárubne, dlažba a obklad v sociálnych zariadeniach/.   Súčasťou realizácie sú aj súvisiace služby, ktoré je spolu so stavebnými prácami potrebné vykonať podľa návrhu zmluvyo dielo, a to najmä  -zneškodnenie, prípadne zhodnotenie odpadov, ktoré vznikli pri realizácii stavby (doklad o prevzatí odpadu a fotokópiezáznamov o prevádzke vozidiel ktorými bol odpad vyvážaný).   Detailný opis predmetu zákazky je uvedený v projektovej dokumentácii stavby, ktorá je súčasťou súťažných podkladov av technickej správe.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie