Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom verejného obstarávania je realizácia diela podľa realizačnej projektovej dokumentácie.  Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii časti základnej školy v mestskej časti Dražovce a jejtransformácia na komunitné centrum, ktorá rieši jestvujúce narušené a nevyhovujúce konštrukcie zastropenie, azastrešenie sa odstráni, podlahy sa vybúrajú, Vyhotoví sa hydroizolácia stien a podláh a podinjektujú sa základové pásyv rohoch objektu, kde vsakovala voda zo strešných odpadov. Vyhotovia sa nové inštalácie, včítane všetkých prípojok zareálových rozvodov a technického vybavenia základnej školy. Na odvedenie prívalových povrchových vôd sa zriadiaterénne rigoly s vyústením do cestného jarku na ulici Ščasného. Jestvujúca nevyužívaná žumpa sa vyčistí, vydezinfikuje,zasype stavebným odpadom a následne zatrávni alebo vybaví spevnenou plochou.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie