Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom verejného obstarávania je uskutočnenie stavebných prác na obnove a modernizácii priestorov študovne ačitárne knižnice. Študovňa a čitáreň je obdĺžniková sála o rozmeroch 18,1 x 12,3 m a svetlou výškou 8 m. Obnova a modernizáciapozostáva z úprav a prestavby existujúceho priestoru podľa architektonicko-stavebného a dispozičného riešenia vprojektovej dokumentácii - vybudovanie balkóna (pavlače) ako pokračovanie jestvujúceho balkóna po obvode celejmiestnosti, nové prístupy na balkón (oceľové vretenovité schody), výmena stavebných otvorov, nové stavebné otvory,výmena podlahových krytín, premiestnenie umeleckého diela, sanácia historických prvkov stropu, maľovanie interiéru,nové elektrické rozvody pre osvetlenie, zásuvky, ozvučenia a ovládania svetiel podľa projektu elektroinštalácie, výmenaosvetlenia, výmena žalúzií, ozvučenia, likvidácia odpadu.  Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je špecifikované v prílohách výzvy, v projektovej dokumentácii, vo výkazevýmer.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie