Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Stavba je vzhľadom na rozsah prác členená na samostatné stavebné objekty SO 01Hlavný objekt ľadová plocha SO 02Hygienické vybavenie - WC, technické vybavenie garáž pre rolbu, sklad športových potrieb SO 03Workoutové - fitness ihrisko SO 04Preložka výtvarného diela  SO 05Spevnené plochy a komunikácie SO 06Technológia chladenia SO 07NN prípojka a elektrické rozvody, osvetlenie SO 08Splašková kanalizácia prípojka SO 09 Rozvod vody a vodovodná prípojka  SO 10Vonkajšie oplotenie SO 11Sadové úpravy SO 12 Mestský mobiliár SO 13Kamerový systém  Predmetom zákazky je realizácia umelej nekrytej ľadovej plochy, sociálne zázemie, garáž pre rolbu, workoutové ihrisko afitnes ihrisko, sadové úpravy, kamerový systém, NN prípojka, vodovodná a kanalizačná prípojka, výrub stromov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie