Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmet zákazky je rekonštrukcia Lesnej cesty Strečno Uhliská, ktorá pozostáva z obnovy asfaltového krytu vozovky, priečneho a pozdĺžneho odvodnenia. Lesná cesta sa nachádza v južnej časti obce Strečno zo začiatkom pod hradným bralom a pokračuje na lokalitu Uhliská. Celková dĺžka rekonštruovanej časti lesnej cesty je 4 130 m. Lesná cesta je kategórie 1L zo šírkou komunikácie 4,0 m a prejazdovou rýchlosťou 30 km/h. V súčasnosti sú všetky úseky značne poškodené. Živičný povrch je takmer v celom úseku rozbitý a vyplavený. Na mnohých úsekoch sú poškodené aj podkladové vrstvy. Úseky s ujazdeným kamenivom sú zabahnené, čím stratili veľkú časť svojej únosnosti. V nespevnených úsekoch sú vyjazdené koľaje a v daždivom počasí sú veľmi ťažko prejazdné. Pozdĺžne priekopy v podstate neexistujú alebo sú tak zanesené, tak že neplnia svoju funkciu.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie