Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je dodanie nových nerepasovaných špecializovaných nemocničných lôžok potrebných prekomplexné zabezpečenie zdravotnej starostlivosti na príslušných oddeleniach. Dodanie zahŕňa 8 ks špeciálnych lôžok preintenzívnu starostlivosť typ 3 pre kritickú starostlivosť s príslušenstvom, 2 ks špeciálnych lôžok pre intenzívnustarostlivosť typ 2 pre kritickú starostlivosť s laterálnym náklonom a s príslušenstvom, 3 ks lôžok transportných RTGtransparentných a 1 ks špeciálneho lôžka pre intenzívnu starostlivosť typ 1 pre kritickú starostlivosť s integrovanýmiváhami, laterálnym náklonom a s príslušenstvom. Predmetom zákazky je dodanie uvedených zariadení vrátane zárukyna 24 mesiacov, dopravy na miesto dodania, montáže a inštalácie na mieste dodania, vykonania skúšok/skúšobnejprevádzky a uvedenie zariadení do prevádzky, prvého zaškolenia obsluhy. Predmet zákazky sa nedelí na časti.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie