Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je náhrada a rozšírenie systémov pre elektronickú poštu a elektronickú komunikáciu. Súčasťoudodávky musia byť potrebné softvérové komponenty (vrátane potrebných licencií), potrebné hardvérové komponenty(vrátane potrebných licencií), implementačné práce (implementácia emailového systému na platforme MS Exchange,implementácia antivírusovej ochrany emailového systému, implementácia systému Skype for Business), migračnénástroje, migrácia emailových schránok verejného obstarávateľa, postupy a poskytovanie servisných služieb na dodanýsystém počas záručnej doby (ďalej len dodávka). Súčasťou dodávky musí byť aj vypracovanie projektovej a technickejdokumentácie súvisiacej s predmetom zákazky, ako i školenia používateľov a správcov prevádzky.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie