Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom tejto zákazky je dodávka najmä komplexného systému včasného varovania, pripravenosti a vydávania adresných a včasných výstrah pred rizikami v horskom prostredí pozostávajúca najmä z -Komplexný podsystém, ktorý zabezpečí včasné varovanie pred rizikovými meteorologickými prvkami v horskom prostredí a umožní vykonávať preventívne opatrenia. Systém zahŕňa zber údajov, reprezentovaný meteorologickými stanicami, modernizáciu softvéru pre analýzu a vizualizáciu údajov na základe ktorého bude možné vyhodnotiť aktuálnu situáciu a pristúpiť k preventívnym opatreniam ako sú výstrahy alebo evakuácia ohrozených obyvateľov; -Inovácia starších automatických meteorologických staníc (AMS) Horskej záchrannej služby (HZS), ktoré boli postavenév rokoch 2006, 2014 a 2015; -Zariadenia umožňujúce vyhodnocovanie dosahov a rizík svahových geohazardov; -Nástroj umožňujúci zber a spracovanie nameraných meteorologických údajov ( automatické meteorologické stanice a pozemné pozorovania) a taktiež umožňujúci prevádzku a údržbu meteorologickej siete HZS; -Databáza slúžiaca na uchovávanie všetkých meteorologických a environmentálnych údajov a pozorovaní HZS a spolupracujúcich inštitúcii. -Program umožňujúci simuláciu nebezpečných prírodných procesov ohrozujúcich infraštruktúru a osoby v horskom prostredí a včasné varovanie pred nimi -Zariadenia umožňujúce inštaláciu, ukladanie, správne fungovanie systému a vizuálizáciu nasimulovaných dát. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v predmetných súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie