Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Nákup odsávacích zariadení pre spoločnosť Handtmann Slovakia, s.r.o., je nákup 10 filtračných systémov na tlakové odlievacie stroje. Osadením nového filtračného systému na jednotlivé tlakové odlievacie stroje spoločnosť zabezpečí čistenie kontaminovaného vzduchu z výrobných procesov, ako je dym, hmla z oleja, odlučovač aerosólov, prach a pod. Odsávacie zariadenia sú požadované ako jednodielne odsávacie zariadenia kryty v posuvnej forme. V pracovnej polohe je odsávač umiestnený nad úrovňou vyhadzovača a časťou tlakovej odlievacej formy, umiestnený na konštrukcii.  Jedná sa o vysokovýkonný filtračný systém na čistenie kontaminovaného odpadového vzduchu z výrobných procesov (dym, hmla z oleja, odlučovač aerosólov, prach atď).
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie