Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je dodanie celkovo 10 kusov zariadení na spracovanie eurobankoviek vrátane integrovanéhoničiaceho zariadenia z toho 4 kusov zariadení s minimálnou rýchlosťou spracovania 20 bankoviek za sekundu (súčasťoudodávky bude aj obalový materiál na spracovanie prvých 50 miliónov kusov bankoviek pre každé zariadenie); 6 kusovzariadení s minimálnou rýchlosťou spracovania 10 bankoviek za sekundu (súčasťou dodávky bude aj obalový materiálna spracovanie prvých 20 miliónov kusov bankoviek pre každé zariadenie) a zabezpečenie záručného a pozáručnéhoservisu zariadení na 8 rokov. Predmetom zákazky je aj opcia na dodanie 1 kusu zariadenia na spracovanieeurobankoviek vrátane integrovaného ničiaceho zariadenia s minimálnou rýchlosťou spracovania 10 bankoviek zasekundu.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie