Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Vykonávanie nižších druhov údržby železničných koľajových vozidiel , t.j. záväzok zhotoviteľa vykonávať údržbu aopravy (ďalej len ÚaO) železničných koľajových vozidiel (ďalej len ŽKV) vo vlastníctve objednávateľa a vo vlastníctveiných osôb používaných Objednávateľom v zmysle platných predpisov v zhode s príslušnými vyhláškami UIC,technickými normami EN, STN a právnymi predpismi platnými v SR v nasledovnom rozsahu  - prevádzkové ošetrenia (0) železničných hnacích vozidiel (ďalej len ŽHV)  - malé prehliadky ŽHV (M) - veľké prehliadky ŽHV (V) - plánované opravy ŽHV v zmysle predpisu ZSSK V 25 (P) (ďalej len plánované opravy ŽHV) - neplánované opravy ŽHV (N)  - technické kontroly ŽKV (TK) - bežné opravy s odvesením osobných vozňov (ďalej len OV)  - bežné opravy bez odvesenia OV  - posúdenie a uspôsobenie železničných koľajových vozidiel (ďalej len ŽKV) pri poruchách na trati pre prepravu domiesta opravy  - posúdenie a uspôsobenie ŽKV na prepravu do domovského depa - stanovenie rozsahu poškodenia a nákladov na opravu ŽKV ako podkladu k náhrade škody v súvislosti s poistnýmiudalosťami na ŽKV ZSSK. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie