Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác spojených s prístavbou nového kultúrneho domu a stavebnýchúprav existujúceho objektu obecného úradu v rozsahu vypracovaného projektu a podmienok vydaného stavebnéhopovolenia. Vlastná stavba pozostáva zo súboru prác HSV (vlastná stavba) a PSV (zdravotechnika, plynoinštalácia,ústredné kúrenie, elektroinštalácia, vzduchotechnika a dodávky zabudovanej technológie kuchyne). V rámci technickejvybavenosti budú zriadené nové prípojky dažďovej kanalizácie a splaškovej kanalizácie + ORL, vodovodu, požiarnanádrž, spevnené plochy a oporné múry. Súčasťou predmetu zákazky nie je dodávka technológie a vnútorného vybaveniakuchyne. Podrobnejšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie