Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je dodávka 2 ks serverov pre platformu IBM AIX (ktoré nahradia aktuálne existujúce servery IBMPower2 730 Express) kompatibilných so systémom SAP S/4 HANA, ich inštalácia, inicializácia a sprevádzkovanie vinfraštruktúre verejného obstarávateľa. Servery výrobcu IBM v zmysle určenej špecifikácie požaduje verejnýobstarávateľ z dôvodu, že na uvedených serveroch je prevádzkovaná významná časť produkčnej infraštruktúry a tá jena danú platformu licenčne viazaná. Zákazka zahŕňa aj zabezpečenie podpory serverov na dobu štyroch rokov, ktorá bude spĺňať všetky kritéria nazabezpečenie prevádzky na nich prevádzkovanej infraštruktúry aj s dostatočnou výkonovou rezervou.  Implementačné služby požadované v rámci dodávky (minimálny požadovaný rozsah) Inštalácia serverov do racku. Inštalácia kabeláže (napájanie, LAN, SAN). Inštalácia a konfigurácia manažmentu serverov. Kontrola a upgrade firmware. Inštalácia konfigurácia VIOS serverov. HW testovanie funkcionality.  Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie