Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je uzavretie zmluvy o dielo v súlade s ustanovením § 56 zákona o verejnom obstarávaní za stanovených podmienok v súťažných podkladoch, ktorej predmetom bude záväzok úspešného uchádzača vykonať preobstarávateľskú organizáciu riadne a včas dielo, ktoré je potrebné zhotoviť v rámci obnovy a rekonštrukcie budovy, vktorej sídli Ifjú Szivek a záväzok obstarávateľskej organizácie dielo zhotovené v súlade so stanovenými podmienkami vsúťažných podkladoch prevziať a zaplatiť za dielo dohodnutú zmluvnú cenu. Predmetom zákazky je najmä vykonaniestavebných prác, spočívajúcich najmä v rekonštrukcii strechy, obvodového plášťa a prvkov interiéru. Bližšie informácie,projekt i výkaz výmer sú súčasťou súťažných podkladov, ktoré sú k dispozícii nepretržite v profile verejnéhoobstarávateľa.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie