Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je provedení obnovy zařízení magnetické rezonance Magnetom Avanto (výrobce Siemens AG) zadavatele ve specifikaci uvedené v příloze č. 2a zadávací dokumentace (Technická specifikace - upgrade) nebo v rozsahu uvedeném v příloze č. 2b zadávací dokumentace (Technická specifikace – nové zařízení), a dále provedení a provádění souvisejících dodávek a služeb dle specifikace a za podmínek vymezených v příloze č. 4a (resp. 4b) zadávací dokumentace (Vzor kupní smlouvy) a dále poskytování servisních služeb za podmínek uvedených v příloze č. 4c zadávací dokumentace (Vzor servisní smlouvy). Předpokládaná transportní trasa (původní) je uvedena v příloze č. 8 zadávací dokumentace.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťZákazka sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie