Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je stavba Obnova historickej pamiatky Malý kaštieľ Snina, II. etapa.  Obnova historickej pamiatky Malý kaštieľ Snina, II. etapa bude realizovaná na území za Veľkým Kaštieľom. Riešenálokalita je ohraničená areálom Nemocnice z jednej strany, z druhej strany riekou Cirochou (na ktorej je umiestnenálávka pre peších) a jestvujúcim ihriskom. Riešené nehnuteľností sú zapísané ako národná kultúrna pamiatka budova preslužobníctvo a historický park na Sládkovičovej ul.6. Do národnej kultúrnej pamiatky patrí aj zrekonštruovaný Kaštieľ sareálom, ktorý je zapísaný v Ústrednom zozname pamiatkového fondu v registri nehnuteľných kultúrnych pamiatok podč. 145/3-4. V II. etape obnovy historickej pamiatky bude realizovaná aj obnova časti historického parku, to jest vybudovaniejazierka, ktoré v minulosti tvorilo časť parku a v súčasnosti je po ňom len močarisko. Popri jazierku v parku sa následnevybudujú nové komunikácie chodníky a spevnené plochy, oddychové zóny, kamenný domček s dreveným mólom, ktorýv minulosti bol súčasťou historického parku. Súčasťou riešenia je aj revitalizácia zelene. Bude vybudované areálovéverejné osvetlenie a kamerový systém. Zrealizuje sa výrub cca 47 ks stromov, ktoré sú v kolízii s komunikáciami aspevnenými plochami a nie sú zvlášť vzácne. Podrobnejšie informácie sú v projektovej dokumentácii, uvedenej v Časti C súťažných podkladov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie