Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je stavba Obnova historickej pamiatky Malý kaštieľ Snina, II. etapa. Obnova historickej pamiatky Malý kaštieľ Snina, II. etapa bude realizovaná na území za Veľkým Kaštieľom.  V II. etape obnovy historickej pamiatky bude realizovaná aj obnova časti historického parku, to jest vybudovanie jazierka, ktoré v minulosti tvorilo časť parku a v súčasnosti je po ňom len močarisko. Popri jazierku v parku sa následne vybudujú nové komunikácie chodníky a spevnené plochy, oddychové zóny, kamenný domček s dreveným mólom, ktorý v minulosti bol súčasťou historického parku. Súčasťou riešenia je aj revitalizácia zelene. Bude vybudované areálové verejné osvetlenie a kamerový systém. Zrealizuje sa výrub cca 47 ks stromov, ktoré sú v kolízii s komunikáciami a spevnenými plochami a nie sú zvlášť vzácne.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie