Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je "Obstaranie 14 nájomných bytov v obci Hájske" vrátane infraštruktúry a pozemkov. Záujmomverejného obstarávateľa je odkúpenie bytového domu / domov so štrnástimi bytovými jednotkami bežného štandarduspĺňajúci podmienky na poskytnutie úveru z ŠFRB a dotácie z MDV SR s potrebnou vybavenosťou a pozemkami. Celkovoje v obytnom dome / domoch plánovaných 14 bytov na dvoch až štyroch nadzemných podlažiach, ktoré môžu byť lendvojizbové alebo trojizbové. Priemerná podlahová plocha bytov je do 56,0 m2. Objekt bude mať dve až štyri nadzemnépodlažia s plochou strechou. Pôdorysné rozmery budú v tvare obdĺžnika. Konštrukcia objektu je murovaná. Na 1NP sabude nachádzať vstup do objektu, byty, kotolňa, priestor pre bicykle a kočíky, pivničné kobky v počte 14 ks, skladnáradia, miestnosť pre upratovačku a schodisko. Na typickom podlaží (2NP - 4NP) budú byty. Každý byt bude maťbalkón, okrem bytov na 1NP. Strecha bude plochá s klasickým poradím vrstiev.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie