Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je zabezpečiť bezpečné, efektívne a kvalitné dopravné služby pre cestujúcu verejnosť medzimestami Bratislava a Banská Bystrica vlakmi diaľkovej dopravy prostredníctvom dopravcu, ktorý bude realizovať obsluhunasledovných staníc a zastávok - Bratislava hl.st., Bratislava Vinohrady, Galanta, Šaľa, Šurany, Podhájska, Levice,Kozárovce, Nová Baňa, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen os. st., Zvolen mesto, Sliač kúpele, Banská Bystrica mesto,Banská Bystrica. S úspešným uchádzačom bude uzavretá zmluva o dopravných službách vo verejnom záujme v zmysleustanovenia § 21 zákona č. 514/2009 Z. z. o doprave na dráhach v platnom znení. Ročný dopravný výkon sapredpokladá v rozsahu cca 1,5 mil. vlakových kilometrov, pričom rozsah dopravných výkonov na príslušný rok budespresnený osobitným dodatkom ku zmluve.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie