Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Oceľové laná, oceľové reťaze, reťazové a lanové úväzky, podľa technickej špecifikácie uvedenej v súťažnýchpodkladoch v Prílohe č.4 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY, t.j. oceľové laná, lanové úväzky sú požadované v kvalite podľaplatných noriem EN a STN uvedených v technickej špecifikácii, ktoré sú potrebné pre lanovkové sústavy a traktory prepribližovanie drevnej hmoty v lesnom poraste po ťažbe dreva, v predpísanom priemere v mm, dĺžky v bm a druhupovrchu, ťažnej nosnosti. Kovové reťaze, používané na pneumatiky kolesových traktorov v teréne lesa, lesných ciest akoprotišmykové a záberové zabezpečenie traktora, snehové reťaze na pneumatiky vývozných súprav, reťazové úväzkypoužívané na približovanie drevnej hmoty z lesného porastu po ťažbe dreva s upínacími prvkami oko-oko, oko-hák.Upínacie prvky musia byť funkčné a musia byť pevnostne v súlade s dotknutými prevedeniami lanových a reťazovýchúväzkov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie