Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Nákup 1170 kusov ochrannej masky M-95. Ochranná maska s ochranným NBC filtrom M-95 je prostriedkom jednotlivca na ochranu tváre, očí a dýchacích orgánovproti pôsobeniu plynov, pár, kvapalných a pevných aerosólov toxických chemických látok (ďalej len TCHL), niektorýchnebezpečných chemických látok (ďalej len NCHL), rádioaktívnych látok a biologických prostriedkov. Anatomickákonštrukcia lícnice umožňuje jej dokonalé nasadenie na tvár.  Ochranná maska M-95 s ochranným filtrom (A,B,E,K,R a Hg) chráni proti pôsobeniu TCHL a NCHL uvedených napríslušnom type ochranného filtra.  Ochranná maska M-95 je tvárová ochranná maska s páskovým upínacím systémom a s ochranným NBC filtrom. Spojenielícnice ochrannej masky s ochranným filtrom je zabezpečené štandardizovaným oblým závitom RD 40 x 1/7. Ochrannámaska má malú hmotnosť, veľké zorné pole, umožňuje ľahké dorozumievanie, voľný pohyb hlavou a pitie pri jejnasadení v ochrannej polohe.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie