Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Odvoz ihličnatého a listnatého dreva na ES Diviaky a odberateľom - surových kmeňov v celých dĺžkach (v maximálnych prípustných dĺžkach)  Ktorá zahŕňa - nakladanie a skladanie dreva na dopravný prostriedok s hydraulickou rukou - jazdu s nákladom z  - odvozného miesta na expedičný sklad (vývozné miesto - prekladisko),  - odvozného miesta na sklad odberateľa,  - vozidlá na prepravu dreva musia byť vybavené hydraulickou rukou - maximálne množstvo odvezeného dreva za deň na ES Diviaky - 75 m3  - Emisná norma min. EURO 5 - v zimnom období musia byť autá vybavené reťazami.  Časť č. 1 Kremnica Odvoz drevnej hmoty s nakladaním a vykladaním z odvozných miest Mestských lesov s.r.o. Kremnnica na ES Diviaky aodberateľom v dĺžkach /8-14 m/. Predpokladaný objem ihličnaté cca 2 000 m3 Predpokladaný objem listnaté cca 500 m3 Priemerná odvozná vzdialenosť 20 - 30 km.   
1/5
Časť č. 2 Turček Odvoz drevnej hmoty s nakladaním a vykladaním z odvozných miest Mestských lesov s.r.o. Kremnnica na ES Diviaky aodberateľom v dĺžkach /6-14 m/. Predpokladaný objem ihličnaté cca 13 000 m3 Predpokladaný objem cca 1 500 m3 Priemerná odvozná vzdialenosť - 15-25 km.   Časť č. 3 Horná Štubňa Odvoz drevnej hmoty s nakladaním a vykladaním z odvozných miest Mestských lesov s.r.o. Kremnica na ES Diviaky aodberateľom v dĺžkach /8-14 m/. Predpokladaný objem cca 8 000 m3 Predpokladaný objem cca 300 m3 Priemerná odvozná vzdialenosť 10-20 km.    Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo položku predpokladaný objem v rámci plnenia zmluvy meniť. Nakoľko sa jednáo činnosti lesného hospodárstva, nie je presne možné stanoviť objemy hmoty pre odvoz.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie