Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je dodávka operačných stolov s príslušenstvom, vrátane dopravy na miesto určenia, inštalácie,uvedenia do prevádzky, odskúšania funkčnosti a prevádzkyschopnosti dodaného zariadenia, návodov na obsluhu vslovenskom/českom jazyku, kompletnej užívateľskej dokumentácie v slovenskom/českom jazyku, potrebnej servisnejtechnickej dokumentácie, zaškolenia zamestnancov kupujúceho do obsluhy a zabezpečenia záručného servisu, prepotreby oddelení kardiochirurgie a cievnej chirurgie NÚSCH, a.s.  Operačný stôl je štandardnou výbavou operačných sál na zabezpečenie špecializovaných operačných výkonov, ktorévyžadujú rôzne funkčné možnosti nastavenia operačného stola a príslušenstvo pre rôzne typy chirurgických zákrokov.  Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie