Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je prenájom motorových vozidiel a poskytovanie služieb spojených s prevádzkou vozidiel formouoperatívneho prenájmu nových osobných vozidiel v špecifikácii  - operatívny prenájom vybraného typu vozidiel podľa nižšie uvedenej špecifikácie  - služby v rozsahu Všeobecných obchodných podmienok pre operatívny leasing, hlavne registrácia vozidiel, havarijné apovinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie osôb, pripoistenie batožiny, asistenčné služby v celej Európe, údržba aservis vozidiel, vybavovanie poistných udalostí, sezónna výmena a uskladnenie pneumatík, cestná daň, diaľničné známkyv SR, koncesionárske poplatky, platobné karty na čerpacie stanice PHM (CCS, UTA CCS), administrácia čerpaniapohonných hmôt, poskytovanie náhradného MV, zabezpečovací systém vozidiel voči odcudzeniu - doplnkové služby - čistenie a tepovanie MV - doba prenájmu 48 mesiacov/1 vozidlo Predmetom nájmu sú osobné motorové vozidlá vyššej a strednej triedy  1. vyššia trieda benzínv počte 2 ks 2. vyššia trieda dieselv počte 2 ks 3. stredná trieda sedanv počte 7 ks 4. stredná trieda combiv počte 10 ks Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie