Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky bolo poskytnutie služby poistenie hnuteľného a nehnuteľ. majetku, ktorej výsledkom je Rámcovápoistná dohoda uzatvorená na 4 roky s verejným obstarávateľom mestom Trenčín ako centrálnou obstarávacouorganizáciou a následne sú medzi úspešným uchádzačom a každým verejným obstarávateľom uvedeným v bode 2.5.tejto časti súťažných podkladov, pre ktorých verejný obstarávateľ Mesto Trenčín obstaráva predmet zákazky uzatvorenéRealizačné poistné zmluvy. Zákazku vyhlásil verejný obstarávateľ Mesto Trenčín ako centrálna obstarávacia organizácia (ďalej len verejnýobstarávateľ), nakoľko verejný obstarávateľ obstarával predmet zákazky aj pre organizácie (ktorých zriaďovateľom jeverejný obstarávateľ), ktoré po určení úspešného uchádzača a uzatvorení Rámcovej poistnej dohody medzi verejnýmobstarávateľom a úspešným uchádzačom následne samostatne uzatvorili Realizačné poistné zmluvy na predmet zákazkys úspešným uchádzačom.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie