Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky s názvom Poistenie podniku je poskytovanie poistných služieb v rozsahu príslušných piatich (5) častípredmetu zákazky Časť 1 - Poistenie majetku Časť 2 - Poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu Časť 3 - Poistenie zodpovednosti za škodu štatutárnych orgánov štátneho podniku a štátneho podniku Časť 4 - Havarijné poistenie motorových vozidiel Časť 5 - Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla  Každá jednotlivá časť bude predmetom samostatného vyhodnotenia a uzatvorenia samostatného zmluvného vzťahu.Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu časť, viacero častí, alebo na všetky časti predmetu zákazky.  Bližšie informácie sú uvedené vo Zväzku B.1. Opis predmetu zákazky a Zväzku B.3 Zmluvné podmienky súťažnýchpodkladov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie