Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Pre ČASŤ 1 Predmetom poistenia je havarijné poistenie súboru motorových vozidiel, ktorých vlastníkom a držiteľom jeBBRSC a.s.. Predmetom poistenia je vozidlo, jeho časť a príslušenstvo tvoriace jeho štandardnú, povinnú a doplnkovúvýbavu. Poistenie sa dojednáva pre prípad -poškodenia alebo zničenia vozidla v dôsledku havárie, -odcudzenia celého vozidla alebo jeho časti, -poškodenia alebo zničenia vozidla v dôsledku živelnej udalosti, úmyselného poškodenia alebo zničenia vandalizmus (zistený nezistený) Pre ČASŤ 2 Predmetom poistenia je povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkoumotorového vozidla súboru vozidiel, ktorých vlastníkom a držiteľom je BBRSC a.s. Rozsah poistenia je stanovený podľazákona č. 381/2001 Z.z. o povinnom zmluvnom poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorovéhovozidla v znení neskorších predpisov, ustanoveniami a osobitnými dojednaniami v poistnej zmluve.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie